KONTAKT Z NAMI

Zachęcamy do wypełnienia formularza.

Aktualności - szczegóły

Otwarcie nowego Punktu Obsługi Klienta

Od 1.08.2019 r. osoby korzystające tylko Z PROGRAMU 500+ lub DOBRY START mogą składać wnioski w nowo otwartym Punkcie Obsługi Klienta przy ul. Wyzwolenia 9. W dniu 30.07.2019 r. nastąpiło uroczyste otwarcie punktu przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Panią Bożenę Borys-Szopę oraz Prezydent miasta Zabrze Panią Małgorzatę Mańkę-Szulik.

- Z wielką przyjemnością przyjechałam dzisiaj do Zabrza i cieszy mnie, że dzięki inicjatywom podejmowanym przez prezydent Zabrza, to miasto rozwija się i pięknieje – stwierdziła Pani Minister.– Z pewnością przyczynia się do tego także status, jaki ma dzisiaj rodzina w całym naszym kraju. Dla rządu, który reprezentuję, rodzina to podstawowy fundament całej naszej ojczyzny. Wielokrotnie podkreślaliśmy już, że Program 500+ to nie świadczenie czy zapomoga, ale inwestycja w rodzinę. Wiedzieliśmy od samego początku, że o tym, gdzie i w jaki sposób przeznaczyć te środki, wiedzą najlepiej rodzice dzieci – i to się sprawdziło - dodała.

 

„Realizujemy kolejne obszary pracy dla mieszkańców – dla rozwoju rodziny. Myślę, że miasto Zabrze już dawno postawiło na rodzinę, bo zanim weszły te wszystkie karty dużej rodziny, mieliśmy mniejsze karty, ale one były wstępem do tego wszystkiego, co dziś obserwujemy. Bardzo się cieszę, bo myślę, że przyszłość Europy idzie przez rodzinę. Jeśli tego nie zrozumiemy – polegniemy. My chcemy zwyciężyć, więc stawiamy na rodzinę” – powiedziała prezydent Zabrza.

Nowy punkt ma za zadanie usprawnienie obsługi mieszkańców korzystających z wyżej wymienionych programów.

Wnioski w formie papierowej można będzie składać w nowej placówce w następujących godzinach: poniedziałki i czwartki od 8:00 do 18:00 oraz wtorki, środy i piątki od 8:00 do 14:00

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała Więcej...