KONTAKT Z NAMI

Zachęcamy do wypełnienia formularza.

Slide 1

Świadczenia rodzinne

Slide 2

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Dział Świadczeń Rodzinnych

Dowiedz sie czy przysługuje Ci zasiłek rodzinny, dodatek do zasiłku rodzinnego, czy też może świadczenie opiekuńcze.

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Dowiedz sie komu przysługują dodatki mieszkaniowe lub energetyczne. Zobacz jakie są niezbędne dokumenty w celu złożenia wniosku.

INFORMACJA

Nowy wzór wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przybywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w związku z działaniami wojennymi

Więcej...

INFORMACJA

Szanowni Państwo. Uprzejmie informuje, że 7 kwietnia 2023 roku Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych będzie czynne do godziny 13:00.

Więcej...

Refundacja podatku VAT dla odbiorców paliw gazowych w 2023 r.

Refundacja podatku VAT obowiązuje od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. O zwrot można ubiegać się po otrzymaniu i opłaceniu pierwszej faktury za paliwa gazowe w roku 2023. Refundacji podlega VAT od paliw gazowych tj. gaz ziemny dostarczany za pomocą sieci gazowej.

O refundację podatku VAT mogą się ubiegać osoby, które używają paliw gazowych do celów ogrzewania i poniosły koszty zakupu tego paliwa. Wnioskodawcą musi być osoba, która faktycznie poniosła koszty wynikające z faktury.

 

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała Więcej...