KONTAKT Z NAMI

Zachęcamy do wypełnienia formularza.

Archiwum aktualności

Grudzień 2020

Podziękowanie

Dzięki przeprowadzonej akcji pomocy dla schroniska zebraliśmy 310 zł. Zostały one przekazane na konto TOZ Zabrze na utrzymanie zwierząt w schronisku PSITULMNIE.

Więcej...

ZMIANA WYSOKOŚCI ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNEGO

Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych informuje, że zgodnie z obwieszczeniem Ministra Rodziny I Polityki Społecznej z dnia 4 listopada 2020 r. w sprawie kwoty świadczenia pielęgnacyjnego w roku 2021 , na podstawie art. 17 ust. 3d ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2020 r. poz. 111), wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w roku 2021 wynosi 1971,00 zł

Więcej...

CZYSTE POWIETRZE

Informujemy, że w związku nałożonym na gminy obowiązkiem wydawania zaświadczeń dla osób fizycznych w celu potwierdzenia przeciętnego miesięcznego dochodu na jednego członka gospodarstwa domowego osoby ubiegającej się o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub z WFOŚiGW w ramach Części 2 programu „Czyste Powietrze”,  zaświadczenia te dla osób zamieszkałych w Zabrzu, są wydawane przez Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych.

Więcej...

Ogłoszenie

Szanowni Państwo. Uprzejmie informuje, że w Wigilię Bożego Narodzenia - 24 grudnia oraz w Sylwestra - 31 grudnia 2020 roku Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych będzie czynne do godziny 12:00.

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała Więcej...